„CERAMICZNY ZAWRÓT GŁOWY” wszystko o ceramice KLIKNIJ i przeczytaj!

GLOBALNY LIDER W TECHNOLOGII NANOCERAMICZNEJ OCHRONY POWIERZCHNI.
Producent i właściciel marki Nano Ceramic Protect®

WYBIERZ SWOJĄ BRANŻĘ

Nano Ceramic Protect to produkty dla samochodów, domu, przemysłu, łodzi . Wybierz swoją branżę i przejdź na stronę główną.

Ochrona lakieru

Produkty do Auto Detailingu – Usługi ceramicznej ochrony

Dom i przemysł

Produkty dla domu i przemysłu. Usługi

Jachty, okręty

Produkty dla przemysłu morskiegoUsługi Zobacz

Ceramiczne powłoki ochronne – certyfikowane twardością 9H


Hard 9H Gold


OPIS PRODUKTU
Metody aplikacji powłok ceramicznych


Hard 9H GOLD & RED


OPIS PRODUKTÓW

Nowa metoda aplikacji powłok Nano Ceramic Protect®
Najnowsza metoda aplikacji powłok ceramicznych opracowana w USA wspólnie z firmą SATA, producentem urządzeń lakierniczych. Zalety metody: skrócenie czasu aplikacji, pokrycie 100% powierzchni, zmniejszenie zużycia produktu, zwiększenie grubości powłoki.

Play Video

Play Video

Home & Industry

Produkty dla domu i przemysłu przejdź na stronę

logo-kameleon-nano-tech-nowy-ok-min


STRONA

NEW FROM THE WORLD Nano Ceramic Protect®


MORE93_second_leaf-1

Nano Ceramic Protect®

Jesteśmy światowym liderem w zakresie produkcji ceramicznych powłok ochronnych. 
Nano Ceramic Protect® to marka stworzona specjalnie po, aby uzyskać najlepsze efekty stosowania ceramicznych powłok ochronnych. Czy jesteś zmęczony korzystaniem z lakierników samochodowych i innych kosmetyków do pielęgnacji samochodów bez trwałości rezultatu? Nie ma nic lepszego niż powłoki ceramiczne Nano Ceramic Protect®. Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, jest wynalazcą i wyłącznym najbardziej popularnym samochodem na świecie powłoki ceramicznej i kosmetyków. Słyszałeś kiedyś o NCP Hard 9H, NCP Soft, NCP Leather lub NCP Fabric? Stworzyliśmy nową serię ceramicznych powłok ochronnych wykonanych zgodnie z najwyższymi standardami nanotechnologii.Nasze ceramiczne powłoki ochronne, szczególnie produkt Nano Ceramic Protect® Hard 9H, dostępne aplikacje i molekularna obsługa 3D, z 5-letnią gwarancją. Gwarantujemy:

Co jest takiego wyjątkowego w ceramicznych powłokach ochronnych NCP? Nano Ceramic Protect® Soft, Nano Ceramic Protect® Crystal Wax i Nano Ceramic Protect® Hard 9H mienią się ceramicznym połyskiem i stają się silnie hydrofobowe. Produkt tworzy niewidoczną warstwę ochronną o twardości 9H. Dzięki temu karoseria jest nawet trzykrotnie twardsza i odporniejsza na zarysowania, silne chemikalia, promienie UV i temperatury. Nano Ceramic Protect® to molekularna struktura 3D, najwyższy standard nanotechnologii we wnętrzu i karoserii samochodu. Oznacza to, że po 12 godzinach od momentu aplikacji, Twój samochód jest w pełni zabezpieczony, a ochrona trwa przez wiele lat .

Nano Ceramic Protect® Hard 9H, Nano Ceramic Protect® Soft i Nano Ceramic Protect® Crystal Wax są trwałe i usuwalne jedynie przez zeszlifowanie, dostępne wyłącznie w punktach profesjonalnych Autoryzowanych Partnerów NCP na całym świecie. Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, oferuje nanotechnologiczną serię powłok ceramicznych o szerokim zakresie zastosowania. Produkty Nano Ceramic Protect® zapewniają ochronę i renowację karoserii samochodu, zderzaków i felg a także szyb, elementów tapicerki i części plastikowych wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Nano Ceramic Protect® Hard 9H zapewnia nanotechnologiczną, ceramiczną ochronę na poziomie molekularnym. Oznacza to, że Nano Ceramic Protect® to nie tylko międzynarodowa sieć dystrybucji – to społeczność obejmująca całą planetę.


NASZE CELE

93_second_leaf-1

WYPRÓBUJ NASZE PRODUKTY

SKLEP HOME & INDUSTRY

SKLEP AUTO DETAILINGU

ceramiczna ochrona lakieru nano ceramic protect hard 9h

Usługi ceramicznej ochrony lakieru. SPRAWDŹ CENY USŁUG ZADZWOŃ 726 666 333
PAMIĘTAJ JESTEŚMY PRODUCENTEM I WŁAŚCICIELEM MARKI NANO CERAMIC PROTECT!


ZOBACZ JAK TO ROBIMY!