CERAMICZNA OCHRONA DOM I PRZEMYSŁ
Nano Ceramic Protect®
Shadow
Slider

CERAMICZNA OCHRONA CERAMIKI UŻYTKOWEJ

Ciągły kontakt z wodą, intensywne czyszczenie silnymi detergentami prowadzi do trwałego uszkodzenia powierzchni ceramicznych podczas codziennego użytkowania. Brud, bakterie, osad wodny, wypełniają defekty powierzchni ceramicznych, utrudniając codzienne czyszczenie powierzchni. Zadaniem produktu Nano Ceramic Protect® Hard jest wypełnienie tych ubytków i maksymalizacja wygładzenia powierzchni. Dzięki zaawansowanej nanotechnologii powierzchnia staje się gładka, twarda i trwała, odporna na wodę, detergenty, kwasy i wysokie temperatury do 1500 stopni Celsjusza.
Nano Ceramic Protect® Hard stosuje się na wszystkich powierzchniach ceramicznych, takich jak: umywalki, umywalki, wanny, brodziki, muszle klozetowe, bidety itp. Hydrofobowe właściwości chronionej powierzchni ograniczą osadzanie się brudu, a wapno i osady mineralne będą być łatwiejsze do usunięcia. Codzienne czyszczenie stanie się łatwiejsze i szybsze. Będzie to również ważne dla twojego domowego budżetu, ponieważ wyeliminuje stosowanie silnych detergentów. Pamiętaj, że możesz również zamówić profesjonalną, trwałą powłokę ceramiczną Nano Ceramic Protect® Hard 9H Red wykonaną przez naszych ekspertów.

Zobacz test powłoki ceramicznej
Bądź ekologiczny!
Jak zmniejszyć zużycie wody i nie używać detergentów czyszczących!

Nasza innowacyjna powłoka zastosowana w muszli klozetowej gwarantuje jeszcze czystsze i bardziej ekonomiczne spłukiwanie! To radykalnie zmniejsza ilość wody potrzebnej do spłukania konwencjonalnej toalety, która zwykle wymaga 6 litrów. Stosując naszą powłokę ceramiczną, możesz zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%. Powłoka tworzy idealnie gładką i śliską powierzchnię, odpycha brud i bakterie oraz powoduje „samoczyszczenie” muszli klozetowej. Brud nie przylega do powierzchni toalety. Dzięki tej innowacyjnej powłoce pozostałości są usuwane za pomocą niewielkiej ilości wody. Testy wykazały również, że powłoka skutecznie odpycha bakterie, szczególnie te, które rozprzestrzeniają choroby zakaźne i nieprzyjemne zapachy.

Zestaw zawiera:
√ 80 ml powłoka ceramiczna Nano Ceramic Protect®
√ aplikator gąbkowy
√ mikrofibra 30 × 30 cm

Zobacz test powłoki ceramicznej
Bądź ekologiczny!
Jak zmniejszyć zużycie wody i nie używać detergentów czyszczących!

UMYWALKA

Zestaw zawiera:
√ 80 ml powłoka ceramiczna Nano Ceramic Protect®
√ aplikator gąbkowy
√ mikrofibra 30 × 30 cm

KONSERWACJA POWIERZCHNI

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer płyn do bezwodnego mycia i woskowania

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer Zmywanie bezwodne i woskowanie w mniej niż 15 minut.
Produkt stworzony do czyszczenia i konserwacji ceramiki, szkła, chromu, stali. Szybko i łatwo usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i jednocześnie konserwuje powierzchnię. Nadaje jej naturalny połysk i bardzo silnie hydrofobowizuje powierzchnię. Nie pozostawia smug. Czyści i poleruje powierzchnię bez konieczności mycia i spłukiwania wodą.
Wskazówki: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Spryskaj bezpośrednio powierzchnię i przetrzyj czystą ściereczką z mikrofibry, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Następnie za pomocą czystej suchej mikrofibry wypoleruj, aby pozostawić czystą powierzchnię.

Dostępne opakowania
Butelka ze spryskiwaczem 1000 ML

 

Zestaw walizkowy produktów Nano Ceramic Protect® Home & Industry

Hits: 152

Scroll Up