CERAMICZNA OCHRONA SZKŁA HOME & INDUSTRY
Nano Ceramic Protect®
Shadow
Slider

CERAMICZNA OCHRONA SZKŁA

Innowacyjna powłoka ochronna nano ceramiczna protect® Hard 9h doskonale chroni wszystkie rodzaje szklanych powierzchni. Unikalna formuła nanocząstek pozwala na wydajną i łatwą aplikacją produktu. Nanocząsteczki wypełniają mikropęknięcia, mikrootwory, na szklanych powierzchniach. W ten sposób powłoka ceramiczna wygładza powierzchnię szkła, ściśle przylega do szklanej powierzchni, nadając jej niesamowitą trwałość i wytrzymałość. Oprócz ochrony powierzchni zapewnia właściwości hydrofobowe, dzięki czemu brud nie przykleja się do szkła, woda nie wysycha i nie pozostawia smug. Codzienna obsługa staje się łatwa i szybka. Nano Ceramic Protect® Hard 9H można nakładać na wszystkie elementy i przedmioty szklane np. drzwi prysznicowe, lustra, blaty, szklane płyty grzewcze, szklane drzwi, okna i schody. 

Metody aplikacji:
Ręcznie za pomocą aplikatora gąbkowego lub systemu natryskowego NCP SATA.

Zestaw zawiera:
√ 80 ml szkła Nano Ceramic Protect®
√ aplikator gąbkowy
√ mikrofibra 30 × 30 cm

GLASS CLEANER - PRODUKT DO CZYSZCZENIA SZKŁA

Nano Ceramic Protect® Glass – koncentrat

Preparat do czyszczenia szkła został specjalnie opracowany, aby zapewnić wykończenie bez smug i rozmazywania. Usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia, pozostawiając powierzchnie szklane czyste i bez smug.

Sposób użycia: Spryskać bezpośrednio spustem po powierzchni i przetrzeć czystą ściereczką z mikrofibry, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Następnie za pomocą czystej, suchej mikrofibry wypolerować.

Dostępne pakowania:
BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 200ML – KONCENTRAT 100%
BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 1000 ML – GOTOWY DO UŻYCIA

Zestaw walizkowy produktów Nano Ceramic Protect® Home & Industry

Hits: 63

Scroll Up