OCHRONA POWIERZCHNI ZE STALI
Nano Ceramic Protect®
Shadow
Slider

CERAMICZNA OCHRONA STALI

Odporne na chemikalia zabezpieczenia ceramiczne są konieczne zarówno tam, gdzie szkodliwe czynniki atmosferyczne wpływają na powierzchnię stali, jak i tam, gdzie chemikalia użyte do ich czyszczenia działają na stal. Stal nierdzewna ze względu na swój charakter jest materiałem, który nie wymaga dodatkowej ochrony, ale jego powierzchnia wymaga estetycznego wyglądu. Mamy z tym problem. Niezabezpieczona stal po krótkim okresie użytkowania wymaga ponownego czyszczenia. Dostępne produkty ochronne są krótkotrwałe, ponieważ nie są wytwarzane w nanotechnologii. Zasada ochrony wszystkich rodzajów powierzchni jest jedna, musimy raz na zawsze zamknąć porowatą strukturę materiału.
Produkt Nano Ceramic Protect® Hard 9H jest produktem trwałym i doskonale radzi sobie z tym problemem. Po nałożeniu produktu Nano Ceramic Protect® Hard 9H krystalizuje na powierzchni, tworząc niewidoczną, ceramiczną i gładką warstwę ochronną o najwyższej certyfikowanej twardości 9H, która trwale zamyka strukturę chronionej powierzchni. Teraz wszystkie rodzaje brudu nie przylegają bezpośrednio do powierzchni stalowych, ponieważ gładka powłoka ochronna Nano Ceramic Protect® Hard 9H odpycha brud. Czyszczenie zabezpieczonej powierzchni stanie się łatwe i nie będą potrzebne silne detergenty czyszczące.

Pamiętaj, że możesz zamówić profesjonalną, trwałą powłokę ceramiczną Nano Ceramic Protect® Hard 9H Red wykonaną przez naszych ekspertów.

Metody aplikacji: ręcznie za pomocą aplikatora gąbkowego lub systemu natryskowego NCP SATA.

Zestaw zawiera:
√ 80 ml szkła Nano Ceramic Protect®
√ aplikator gąbkowy
√ mikrofibra 30 × 30 cm

CZYSZCZENIE POWIERZCHNI STALOWYCH

Nano Ceramic Protect® APC

Produkt stworzony do czyszczenia  twardych powierzchni (stalowych, lakierowanych, szklanych, chromowanych, ceramicznych, kamiennych). Posiada bardzo dużą zdolność rozpuszczania brudu, tłuszczu i oleju. Delikatny dla czyszczonej powierzchni i jednocześnie skuteczny w działaniu.

Produkt biodegradowalny, ekologiczny.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:
BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 200 ML

KONCENTRAT 100%

BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 1000 ML

GOTOWY DO UŻYCIA

Zestaw walizkowy produktów Nano Ceramic Protect® Home & Industry

KONSERWACJA POWIERZCHNI STALOWYCH

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer płyn do bezwodnego mycia i woskowania

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer Zmywanie bezwodne i woskowanie w mniej niż 15 minut.
Produkt stworzony do czyszczenia i konserwacji ceramiki, szkła, chromu, stali. Szybko i łatwo usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i jednocześnie konserwuje powierzchnię. Nadaje jej naturalny połysk i bardzo silnie hydrofobowizuje powierzchnię. Nie pozostawia smug. Czyści i poleruje powierzchnię bez konieczności mycia i spłukiwania wodą.
Wskazówki: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Spryskaj bezpośrednio powierzchnię i przetrzyj czystą ściereczką z mikrofibry, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Następnie za pomocą czystej suchej mikrofibry wypoleruj, aby pozostawić czystą powierzchnię.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:
BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 200 ML

KONCENTRAT 100%

BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 1000 ML

GOTOWY DO UŻYCIA

Hits: 38

Scroll Up