CERAMICZNA OCHRONA TEKSTYLI, SKÓRY, ALKANTARY
Nano Ceramic Protect®
Shadow
Slider

CERAMICZNA OCHRONA POWIERZCHNI TEKSTYLNYCH I SKÓRZANYCH

Skórzana tapicerka
Nano Ceramic Protect® Leather to trwały produkt dedykowany do skórzanej tapicerki. Ceramiczna ochrona, która krystalizuje po nałożeniu produktu, zapewnia czystą i maksymalnie chronioną powierzchnię skóry Zastosowanie powłoki ochronnej zapobiega tworzeniu się irytujących zabrudzeń – osad nie przylega do powierzchni, a ciecze nie są wchłaniane w strukturę skóry efekt hydrofobowości. Leather Nano Ceramic Protect® sprawia, że ​​skórzana tapicerka jest bardziej odporna (na promieniowanie UV i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne) i odżywiona, a także wydobywa z niej bogaty kolor.

Tapicerka tekstylna
Brak ochrony powierzchni tekstylnych ma negatywny wpływ na ich wygląd, który z czasem pogarsza się i ich stosowanie, jest postępującym zabrudzeniem, brakiem ochrony przed plamami, blaknięciem i starzeniem. Impregnat Nano Ceramic Protect® to impregnat, który skutecznie hydrofobizuje tekstylia powierzchnie, chroni przed wodą, sokami, kawą, błotem, brudem, promieniowaniem UV. Produkt przedłuża żywotność materiałów o ich czystym wyglądzie, niezmiennych kolorach i strukturze. Pamiętaj, że możesz zamówić profesjonalną, trwałą powłokę ceramiczną Nano Ceramic Protect® Hard 9H Red wykonaną przez naszych ekspertów.

CEARAMICZNA OCHRONA SKÓRY

Metody aplikacji: ręcznie za pomocą aplikatora gąbkowego lub systemu natryskowego NCP SATA.

Zestaw zawiera:
√ 80 ml Leather Nano Ceramic Protect®
√ aplikator gąbkowy
√ mikrofibra 30 × 30 cm

Produkt do impregnacji powierzchni: matertiałowych i alkantary

Impregnat Nano Ceramic Protect®

Nano Ceramic Protect® Fabric to produkt, który umożliwia zachowanie fabrycznych właściwości dachu z materiału cabrio. Niewłaściwa konserwacja lub jej brak ma negatywny wpływ na zły wygląd i blaknięcie dachu, ale przede wszystkim powoduje jego zabrudzenie i uszkodzenie wewnętrznej struktury materiału. W rezultacie przynosi kosztowną naprawę trwałych uszkodzeń.
Regularne stosowanie tkaniny Nano Ceramic Protect® gwarantuje lepszą odporność na wilgoć i rozlane płyny i przeciwdziała powtarzającemu się zabrudzeniu.

 

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:
BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 200 ML, LUB 1000 ML

CZYSZCZENIE POWIERZCHNI TKANINOWEJ, SKÓRZANEJ I ALKANTARY

 
CZYSZCZENIE
Środek czyszczący Nano Ceramic Protect® – gotowy do użycia

Gotowy do użycia, uniwersalny środek czyszczący do różnych zastosowań. Idealny do czyszczenia skóry, materiałów obiciowych, dywanów, alkantary, tworzyw sztucznych oraz do użytku w przemyśle i gospodarstwie domowym. Bezpieczny w użyciu, wydajny i skuteczny, o przyjemnym zapachu.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:
BUTELKA PET ZE SPRYSKIWACZEM 200 ML, LUB 1000 ML

Zestaw walizkowy produktów Nano Ceramic Protect® Home & Industry

Hits: 78

Scroll Up