CERAMICZNA OCHRONA POWIERZCHNI KAMIENNYCH
Nano Ceramic Protect®
Shadow
Slider

CERAMICZNA OCHRONA POWIERZCHNI KAMIENNYCH

Innowacyjna powłoka ochronna Nano Ceramic Protect® Hard 9H służy również do ochrony powierzchni kamiennych – granitu, marmuru, kamionki, konglomeratu. Korzystanie z naszego produktu wyeliminuje stosowanie specjalistycznych, drogich środków czyszczących i ochronnych, które po pewnym czasie znikają z chronionych powierzchni, dlatego ponieważ nie są permanentne. Nano Ceramic Protect® Hard, ze względu na swoją strukturę molekularną i wysoką twardość, jest produktem, który zapewnia bardzo silną ochronę ceramiczną. Po nałożeniu produktu nanocząsteczki wiążą się w gęstą sieć, zamykając porowatą strukturę kamienia, wypełniając i wygładzając jej powierzchnię.

Zastosowanie Nano Ceramic Protect® Hard przywraca oryginalny głęboki kolor kamienia, chroni przed wnikaniem cieczy, promieniowaniem UV, niskimi i wysokimi temperaturami, zwiększa ich hydrofobowość. Powierzchnie staną się odporne na plamy, a kamień nie ulegnie korozji ani pękaniu. Powłoka Nano Ceramic Protect® Hard sprawi, że codzienne użytkowanie i czyszczenie zabezpieczonych powierzchni będzie bardzo łatwe i przyjemne. Wyeliminujemy stosowanie silnych detergentów. Kamień, granit, marmur, konglomeraty na długo zachowają swój nieskazitelny i piękny wygląd. Pamiętaj, że możesz zamówić u naszych ekspertów usługę profesjonalnej trwałej powłoki ceramicznej Nano Ceramic Protect® Hard 9H Red.

Metody aplikacji: ręcznie za pomocą aplikatora gąbkowego lub systemu natryskowego NCP SATA.

Zestaw zawiera:
√ 80 ml szkła Nano Ceramic Protect®
√ aplikator gąbkowy
√ mikrofibra 30 × 30 cm

Usuwanie kamienia. Żel do odkamieniania Nano Ceramic Protect®

BUTELKA PET Z DOZOWNIKIEM 200 ML lub 1000 ML – KONCENTRAT 100%

Preparat w postaci żelu do odkamieniania powierzchni ceramiki użytkowej i armatury .  Doskonała skuteczność usuwania kamienia i  uporczywych  zabrudzeń. Żel o przyjemnym, miętowym zapachu. Delikatny dla materiałów.
Produkt biodegradowalny, ekologiczny.

KONSERWACJA POWIERZCHNI KAMIENNYCH

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer płyn do bezwodnego mycia i woskowania

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer Zmywanie bezwodne i woskowanie w mniej niż 15 minut.
Produkt stworzony do czyszczenia i konserwacji ceramiki, szkła, chromu, stali. Szybko i łatwo usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i jednocześnie konserwuje powierzchnię. Nadaje jej naturalny połysk i bardzo silnie hydrofobowizuje powierzchnię. Nie pozostawia smug. Czyści i poleruje powierzchnię bez konieczności mycia i spłukiwania wodą.
Wskazówki: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Spryskaj bezpośrednio powierzchnię i przetrzyj czystą ściereczką z mikrofibry, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Następnie za pomocą czystej suchej mikrofibry wypoleruj, aby pozostawić czystą powierzchnię.

 

Dostępne opakowania
Butelka ze spryskiwaczem 1000 ML

Zestaw walizkowy produktów Nano Ceramic Protect® Home & Industry

Hits: 44

Scroll Up