Produkty pielęgnacyjne
Nano Ceramic Protect®
Shadow
Slider

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® Shampoo

Nano Ceramic Protect® Shampon –  Super Concentrat

Silnie pieniący się koncentrat do czyszczenia samochodów, uzyskiwany z olejów roślinnych, całkowicie biodegradowalny. Usuwa brud ze wszystkich rodzajów powierzchni: farby, chromu, szkła, gumy, winylu, plastiku itp. Pozostawia powłokę ochronną i wysoki połysk. Bardzo wydajny produkt o specjalnej formule i świeżym zapachu. Produkt o neutralnym pH.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. Nadmiar brudu spłukać wodą pod ciśnieniem. Wlać 50 ml szamponu do wiadra z wodą (koncentrat 1: 200). Nakładać gąbką lub rękawicą z wełny, mikrofibry. Spłukać czystą wodą. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, osusz ściereczką, ręcznikiem z mikrofibry.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer Bezwodny płyn do mycia i woskowania

Nano Ceramic Protect® Quick Detailer Bezwodne mycie i woskowanie w mniej niż 15 minut.

Produkt stworzony do czyszczenia części lakierowanych, szkła i chromu. Szybko i łatwo usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Nie pozostawia smug i nie rysuje lakieru. Czyści i poleruje pojazd bez konieczności wcześniejszego, ręcznego mycia wodą.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać bezpośrednio powierzchnię i przetrzeć czystą ściereczką, ręcznikiem z mikrofibry, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Następnie za pomocą czystej suchej mikrofibry, ręcznika – wypolerować, aby pozostawić czyste wykończenie bez smug.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® CutX

Nano Ceramic Protect® CutX

CutX pozostawia trwały efekt, może być aplikowany na wszystkie rodzaje lakierów nowych i używanych pojazdów. Usunie wyblakłe i utlenione naloty, a także drobne zarysowania, rysy z hologramów, wyblakłe i tłuste pozostałości spowodowane przez stosowanie innych past. Plamy ze smoły i owadów również zostaną usunięte. Produkt nie brudzi tworzyw sztucznych, uszczelnia i nie pozostawia smug.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem (około 2 minuty). Nanieść cienką warstwę aplikatorem gąbkowym lub mechanicznie na wszystkie lakierowane powierzchnie, chromy, klosze lamp. Pozostawić na 30-40 minut do wyschnięcia. Następnie wypolerować ściereczką z mikrofibry lub mechanicznie za pomocą pada polerskiego.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® Interior Cleaner

Nano Ceramic Protect® Interior Cleaner – Gotowy do użycia 

Gotowy do użycia, uniwersalny środek czyszczący do różnych zastosowań. Idealny do czyszczenia skóry, tapicerki, dywanów, tworzyw sztucznych oraz do użytku w przemyśle i gospodarstwie domowym. Bezpieczny w użyciu, wydajny i skuteczny, o przyjemnym zapachu.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. Przed użyciem przetestować produkt na małej powierzchni. Spryskać triggerem bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub nałóżyć za pomocą ściereczki z mikrofibry. Oczyścić zabrudzoną powierzchnię ruchem okrężnym lub przy pomocy szczotki, aby uzyskać pożądany efekt.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect APC – Uniwersalny środek czyszczący

Nano Ceramic Protect® APC – koncentrat.

Uniwersalny środek czyszczący do różnych zastosowań. Idealny do czyszczenia skóry, tapicerki, dywanów, tworzyw sztucznych oraz do użytku w przemyśle i gospodarstwie domowym. Bezpieczny w użyciu, wydajny i skuteczny, o przyjemnym zapachu.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. W zależności od rodzaju powierzchni należy zachować właściwe rozcieńczenie (rozcieńczenie minimalne – 1 litr płynu na 50 litrów wody, maksymalne rozcieńczenie – 1 litr 2 litry wody). Przed użyciem należy przetestować produkt na małej powierzchni. Spryskać bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub nałożyć ręcznie za pomocą ściereczki z mikrofibry. Oczyścić brudzoną powierzchnię ruchem okrężnym lub przy pomocy szczotki, aby uzyskać pożądany efekt.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® Glass

Nano Ceramic Protect® Glass – koncentrat

Nano Ceramic Protect® Glass to produkt, dzięki któremu szyby samochodowe są doskonale chronione, a kierowca uzyskuje nieporównywalną poprawę widoczności zarówno w dzień, jak iw nocy. Nanocząsteczki zawarte w preparacie Nano Ceramic Protect® Glass tworzą trawałą, ceramiczną ochronę na powierzchniach szklanych. Warstwa ta powoduje molekularne odpychanie wody (efekt hydrofobowości), wymusza ich natychmiastowe i automatyczne usuwanie z szyb samochodowych podczas jazdy. Dzięki temu eliminuje się potrzebę korzystania z wycieraczek samochodowych podczas deszczu. Produkt ma wysoką odporność na niskie temperatury i ułatwia czyszczenie zamrożonych szyb zimą.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. Przed użyciem przetestować produkt na małej powierzchni. Spryskać bezpośrednio na czyszczonej powierzchni lub nakładać ręcznie za pomocą ściereczki z mikrofibry. Oczyść zabrudzoną powierzchnię ruchem okrężnym, aby uzyskać pożądany efekt.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® Tar & Glue Remover

Nano Ceramic Protect® Środek do usuwania smoły i kleju

Produkt do usuwania smoły, smaru, asfaltu, żywicy, kleju z folii itp. Łatwo czyści trudne do usunięcia zabrudzenia z farby, podłóg i innych powierzchni. Produkt powoli odparowuje, co powoduje długi czas schnięcia, co pomaga w pracy. Nie pozostawia plam, odtłuszcza powierzchnię pozostawiając ją czystą i suchą.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać obszar, pozostawić na 1-2 minuty. Zetrzeć mikrofibrę i spłukać obszar czystą wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości i osady. Nie pozostawia tłustej powierzchni.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® Iron Remover

Nano Ceramic Protect® Iron Remover – Środek do czyszczenia felg i lakieru

Mocny, bezkwasowy środek do czyszczenia felg i lakieru, który podczas czyszczenia zmienia zabrudzenie i pył hamulcowy w czerwony kolor. Całkowicie bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg, lakieru, szkła i chromu. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia metaliczne.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. Za pomocą spryskiwacza nanieść bezpośrednio na powierzchnię. Pozostawić na 2 do 5 minut. Następnie zmyć wodą pod wysokim ciśnieniem, upewniając się, że wszystkie ślady produktu zostały całkowicie spłukane.

SERIA DO PIELĘGNACJI

Nano Ceramic Protect® Upholstery Cleaner Aerosol

Nano Ceramic Protect® Pianka do czyszczenia tapicerki

Upholstery Cleaner to pieniący się aerozolowy środek czyszczący w postaci aktywnej piany. Zawiera starannie wyważoną mieszankę składników powierzchniowo czynnych i środków dezodoryzujących do szybkiego i skutecznego czyszczenia. Łatwy w użyciu spray może być używany do usuwania plam i brudu z tkanin, tapicerki, dywanów, wykładzin dachowych, winylu, miękkich blatów i tworzyw sztucznych. Jest idealny do stosowania jako ogólny środek czyszczący w samochodach, przyczepach kempingowych, można go również stosować w gospodarstwie domowym.

Sposób użycia: Starannie wstrząsnąć przed użyciem. Rozpylać z odległości 15-20 cm. Poczekać 10-20 sekund. Oczyścić brudną powierzchnię okrężnym ruchem ściereczką z mikrofibry lub przy pomocy szczotki, aby osiągnąć pożądany efekt.

Hits: 127

Scroll Up